Открыть сайт в новом окне

Русский  Украинский 

Каталог

Валюта:

Поиск

ПОМОЩЬ В ПОДБОРЕШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТОПЕРАТИВНАЯ ОТПРАВКА

Наши специалисты помогут в правильном подборе запчастей.
Сообщите номер кузова, список интересующих вас позиций, предпочитаемого производителя и менеджера предложат вам варианты.
Вопрос можно задать как через специальную форму, так и по телефонам.

Мы предлагаем широкий спектр производителей запчастей практически со всего мира, от дешевых до самых топовых брендов, если вы не нашли на сайте то, что вы ищите - перезвоните или напишите нам, с вами обязательно свяжутся.

Если ваш заказ находится на нашем складе и оплата поступает на расчетный счет до 16:00 или оформлен наложенным платежом, - отправка осуществляется в тот же день, до 20:00 номер ТНТ "НОВАЯ ПОЧТА" будет у вас на эл. почте или в СМС.

Быстрый контакт

Магазин, Киев, ул. Электротехническая 5, павильон 75

Режим работы

Задать вопрос менеджеру

044 223-61-91
067 243-26-74

Пн-Пт с 9 до 17

Доставка по Киеву с 18 до 22 часов - 100 Грн. (Доставка курьером при условии заказа от 2500 Грн)

 

Поиск по коду запчасти (допускается как оригинальные так и неоригинальные)

Блог / Новости RSS 2.0

Ford інвестує в електромобілі

Открыть в новом окне

Ford інвестує в електромобілі

  • Ford інвестує додатково 4,5 млрд доларів США в рішення для електромобілів до 2020 року, у тому числі у новий Focus Electric із принципово новою функцією швидкої зарядки постійним струмом, яка поповнює акумулятор приблизно на 80 відсотків за 30 хвилин. Цього вистачає на пробіг у 160 кілометрів (100 миль)

  • До 2020 року компанія додасть до свого портфелю продуктів 13 нових електромобілів; а до кінця десятиріччя більше 40 відсотків моделей автомобілів Ford будуть електричними.

  • Щоб скористатися новими можливостями ринку, цього року Ford також розширює свої глобальні дослідження в галузі акумуляторних батарей, а також розширює географію розробки рішень для електромобілів, додаючи науково-дослідні та технологічні можливості в Європі та Азії.

КЕЛЬН, Німеччина, 10 грудня 2015 р. – Щоб покращити життя людей, змінюючи їх спосіб пересування, до 2020 року Ford інвестує додатково 4,5 млрд доларів США в розробку електромобілів

До 2020 року, коли більше 40 відсотків моделей автомобілів Ford будуть електричними, Ford планує додати до свого портфелю 13 нових електромобілів. Це найбільша інвестиція Ford у розробку електромобілів протягом п’яти років.

Крім того, наступного року вийде новий Focus Electric, який має принципово нову функцію швидкої зарядки постійним струмом. Вона поповнює акумулятор приблизно на 80 відсотків за 30 хвилин. Цього вистачає на пробіг у 160 кілометрів (100 миль) і це на дві години менше ніж у Focus Electric зараз.

Новий Focus Electric, який виробляється для клієнтів з Європи та Північної Америки, матиме наступні переваги:

  • РК-панель приладів SmartGauge з EcoGuide, яка пропонує безліч варіантів відображення, що можуть налаштовуватися індивідуально. Панель дозволяє водієві в режимі реального часу бачити рівень споживання енергії електромобілем, щоб максимізувати його ефективність.

  • Brake Coach, ще одна інтелектуальна функція, яка допомагає водієві плавно гальмувати для того, щоб рекуперативна система гальмування могла захопити якомога більше енергії. Чим більше енергії зберігається під час гальмування, тим більше енергії повертається до акумулятора автомобіля.

  • автомобіль, яким легко керувати, розроблений для того, щоб водії мали краще відчуття дороги.

Перехід Ford до збільшення рішень для електромобілів відповідає глобальним тенденціям переходу до екологічніших та ефективніших транспортних засобів.

Цього року для подальшого прискорення розвитку технологій для електромобілів Ford також розширює свою програму досліджень і розробок для електричних транспортних засобів у Європі та Азії, створюючи «зіркоподібну» систему, яка дозволяє міжнародній команді компанії ще більше прискорити розробку технологій акумуляторних батарей і скористатися особливими можливостями ринку.

Дизайн, заснований на задоволеності користувачів

Ford також переосмислює те, як позиціонувати себе на ринку, зосередившись на задоволеності користувачів, а не на самому автомобілі. Компанія змінює свій процес розробки продукції, щоб йти в ногу з часом.

«Виклик розробки нових технологій полягає не в тому, хто створить автомобіль з найбільшою кількістю технологій, а в тому, хто краще створить ці технології так, щоб вони зацікавлювали людей та справляли на них враження, – сказав Радж Наїр, виконавчий віце-президент з розвитку і технічний директор компанії Ford Motor Company. – Спостерігаючи за споживачами, ми можемо краще зрозуміти, які функції і сильні сторони вони дійсно використовують і цінують, і забезпечити їм ще кращі враження у майбутньому».

Окрім традиційних досліджень ринку, Ford в глобальному масштабі інвестує в науково обґрунтовані соціологічні дослідження, спостерігаючи, як споживачі взаємодіють з автомобілем, щоб отримати нові уявлення про пізнавальні, соціальні, культурні, технологічні та економічні нюанси, які впливають на дизайн продукту.

«Цей новий спосіб роботи по-новому об'єднує маркетинг, дослідження, проектування і дизайн, щоб користувачі були задоволені замість того, щоб окремо розробляти технології і функції, які потрібно інтегрувати в кінцевий продукт, – сказав Наїр. – Окрім традиційних методів бізнесу, ми використовуємо нові ідеї антропологів, соціологів, економістів, журналістів і дизайнерів, щоб переосмислити процес розробки продукту, викликати нові враження і покращити життя мільйонів людей».

У наступному році Ford подвоює кількість проектів, що використовують етнографічні дослідження, порівняно з поточним роком.

Команда соціологів вже багато місяців вивчає такі теми, як майбутнє автомобілів класу «люкс», відносини «автомобіль-власник» та роль вантажівок у житті людей у центральній частині США.

Інший новий поворот у процесі розробки продукту полягає в тому, що дизайнери вже не просто роблять ескіз продукту, а створюють ілюстрації сприйняття його користувачем, щоб візуалізувати враження, який кожен продукт повинен справляти. Серія віньєток визначає унікальну подорож користувача, яка органічно поєднує враження від апаратної і програмної частини продукту.

Цей метод дизайну на основі вражень користувача також відіграє важливу роль у розвитку плану інтелектуальної мобільності Ford. Він призначений для того, щоб вивести компанію на наступний рівень зв’язку, мобільності, автономних автомобілів, вражень користувача, а також даних та аналітики.

«Через те, що Ford є і авто, і мобільною компанією, ми не просто проектуємо автомобілі для переміщення людей з точки А в точку Б, – сказав Наїр. – Ми досліджуємо те, як користувачі взаємодіють з нашими автомобілями, як єдине враження, шукаючи способів зацікавити користувачів, справити враження на них, а також покращити їхнє життя».

Прискорене дослідження і розробка акумуляторних батарей

Глобальне розширення програми досліджень і розробок у сфері електромобілів дозволяє командам компанії, які займаються проектуванням електричної трансмісії, обмінюватися технологіями і віртуально випробувати акумуляторні батареї в режимі реального часу, швидше розробляти нові технології, знижуючи потребу в дорогих прототипах.

Ford також розширює свою діяльність в Європі і Китаї, щоб прискорити дослідження і розробку технологій акумуляторних батарей для нових ринків. Використовуючи інноваційні апаратні і програмні системи, які називаються HIL (Hardware in a Loop), міжнародна команда експертів може проводити випробування акумуляторних технологій і апаратного забезпечення систем управлення у віртуальному середовищі, щоб моделювати поведінку акумуляторних батарей і модулів управління за різних, часто дуже важких умов навколишнього середовища в будь-якій частині світу.

«Акумуляторні батареї є життєвою силою будь-якого електромобіля і ми були віддані ідеї зміцнення нашого лідерства в дослідженнях та розробці акумуляторних батарей більш ніж 15 років», – сказав Кевін Лейден, директор програм електрифікації Ford.

  Источник media.ford.ua

С наилучшими пожеланиями администрация магазина

Открыть в новом окне "Аксессуары и запчасти Ford"


Рекомендуем

Недавно выложены

Моя корзина

(пусто)
 

Магазин: Киев
ул. Электротехническая 5
павильон 75

067- 243-26-74 - Андрей

Новости© "Аксесуары и запчасти FORD". All rights reserved.